Denník SME vydáva angličtinu nielen pre maturantov

Autor: Čo je nové na sme.sk | 21.2.2018 o 10:33 | Karma článku: 4,53 | Prečítané:  2294x

Denník SME pripravil pre svojich čitateľov dve prílohy zamerané na anglický jazyk. Nájdete v nich vypracované maturitné otázky z anglického jazyka spolu so slovíčkami, ktoré môžete využiť aj v bežnej komunikácii. 

Oproti minulému roku bolo niekoľko tém prepracovaných a ku všetkým slovíčkam bola doplnená výslovnosť.

Prílohy Angličtina nielen pre maturantov nájdete vložené v denníku SME už 7. a 9. marca.

Je to praktická pomôcka pre maturantov, učiteľov a pre všetkých, čo chcú byť v kontakte s angličtinou. Na príprave obsahu denník SME spolupracoval s Národným ústavom certifikovaných meraní vzdelávania a anglickými novinami The Slovak Spectator. V prípade, že by ste mali záujem o obe časti prílohy, kúpte si denník SME v stánkoch v stredu 7. marca a v piatok 9. marca.

OBSAH PRÍLOHY

  • test zostavený Národným ústavom certifikovaných meraní vzdelávania s úlohami vybranými z databázy, z ktorej sa zostavujú testy pre písomné maturity z AJ; test bude publikovaný v stredu 7. marca a jeho výsledky v piatok 9. marca
  • 25 maturitných tém, spracovaných cez články dotýkajúce sa priamo života na Slovensku (materiály odskúšané v praxi, s veľmi pozitívnou odozvou a živou slovnou zásobou, ktorá sa dotýka aktuálnych tém okolo nás)
  • súčasťou každej spracovanej maturitnej témy je anglicko-slovenský slovník s výslovnosťou
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?