SME spustilo nový televízny program. Ahaho.sk nájdete na tvprogram.sme.sk

Autor: Čo je nové na sme.sk | 31.8.2017 o 16:22 | (upravené 6.9.2017 o 13:36) Karma článku: 2,43 | Prečítané:  1354x

Televízny program Ahaho.sk prešiel redizajnom. Aktuálny TV program nájdete na novej doméne tvprogram.sme.sk.

Okrem grafických zmien pribudli na webe nové funkcie pre rýchlejšiu a pohodlnejšiu orientáciu. Web disponuje responzívnou verziou a automaticky ponúka optimálne zobrazenie pre zariadenie, z ktorého používateľ na web pristupuje. 

Okrem štandardného zobrazenia programov 61 televíznych staníc na dva týždne dopredu a dva dni dozadu, nájdete na tvprogram.sme.sk:  

  • televízny program na časovej osi
  • možnosť nastaviť si obľúbené programy na hlavnej stránke
  • zobrazenie programu v jednotlivých častiach dňa
  • filtrovanie relácií podľa žánrov

Program na časovej osi

Ak si prepnete štandardné zobrazenie na časovú os, uvidíte čo v danej chvíli vysielajú všetky televízie, ktoré máte nastavené a rýchlo zistíte, či sa vám oplatí prepnúť stanicu. 

Nastavenie preferovaných programov

Ak máte obľúbené televízne stanice a chcete mať ich programy dostupné hneď na hlavnej stránke, môžete si v zozname staníc vybrať tie, ktoré vás zaujímajú. Poradie, v akom sa vám majú na hlavnej stránke zobraziť si nastavíte jednoducho, potiahnutím obrázka s logom stanice na požadovanú pozíciu. 

Filtrovanie 

Pre rýchlejšie vyhľadávanie slúžia záložky Film, Seriál, Pre deti, Správy, Šport, Zábava, Dokument, Hudba, Ostatné, filtrovanie podľa času v záložke Teraz, kde si môžete nastaviť iné časové obdobie dňa - Ráno, Večer, Noc, Celý deň. 

TV tipy

Po kliknutí na konkrétnu televíznu reláciu sa dozviete viac podrobností, okrem popisu zistíte aj najbližší termín, v ktorom sa relácia bude opäť vysielať. 

Pod popisom relácie sa nachádzajú denné a týždenné televízne tipy a ak chcete mať istotu, že vám neujde žiadny zaujímavý film, pod televíznymi tipmi si môžete aktivovať odber newslletra, v ktorom vám každý deň pošleme prehľad zaujímavých filmov a relácií. 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Holého mercedes pre štát podporuje veľmi nebezpečnú skratku

S majetkom firmy nemôže spoločník narábať ako s vlastným.

Zurian končí ako šéf NAKA, odchádza do civilu

Svoje rozhodnutie nechcel bližšie komentovať.


Už ste čítali?