Petit Press posilňuje sieť regionálnych týždenníkov. Pribudli Vranovské noviny

Autor: Čo je nové na sme.sk | 24.2.2017 o 14:54 | (upravené 24.2.2017 o 15:31) Karma článku: 1,02 | Prečítané:  284x

Do mediálneho domu Petit Press od 27. februára pribudne v poradí už tridsiaty prvý regionálny titul.

Aktuálne číslo vyjde s upravenou hlavičkou, do ktorej pribudlo logo MY a ich súčasťou bude aj pravidelný magazín s televíznym programom Fotelka. Vychádzať budú plnofarebne, minimálne na šestnástich stranách. Ich doterajším vydavateľom a šéfredaktorom bol Ladislav Krivda. 

Vranovské noviny vychádzajú už od roku 1969 a patria tak medzi najstaršie regionálne noviny na Slovensku. „Verím, že tento obľúbený regionálny týždenník bude naďalej objektívne informovať obyvateľov okresu o najdôležitejších udalostiach v regióne.“ povedal Ladislav Krivda, ktorý vo Vranovských novinách pracoval 37 rokov, z toho 26 rokov ako ich vydavateľ. „Vranovským novinám pod vedením nového vydavateľa želám do ďalších rokov úspešné zavŕšenie prvého polstoročia existencie, ktoré si onedlho pripomenú.“

„Som rád, že sa nám podarilo dohodnúť na spolupráci s jedným z najstarších titulov na slovenskom trhu,“ hovorí Milan Mokráň, člen predstavenstva Petit Press.  „Je to pre nás ďalší významný krok  a posilnenie celoslovenskej siete týždenníkov predovšetkým na východnom Slovensku.“  Novým šéfredaktorom Vranovských novín sa stal Michal Frank.

Týždenníky MY sú najväčšou a najsilnejšou sieťou regionálnych novín s jedinečným obsahom. Vychádzajú v priemernom náklade 130 tisíc kusov v rámci celej republiky a z tohto pohľadu sú druhým najčítanejším týždenným periodikom Slovenska. Tlačia sa plnofarebne v rozsahu až do 44 strán, ich súčasťou sú pravidelne okrem magazínu Fotelka aj rôzne tematické prílohy.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Noční vlci: nielen motorkári, ale aj Putinovi žoldnieri

Gang ruských motorkárov je prepojený na Kremeľ, v Európe môže šíriť nielen propagandu.


Už ste čítali?