Nová titulná stránka SME.sk: Viac správ, viac čítania

Autor: Čo je nové na sme.sk | 26.3.2014 o 16:10 | (upravené 31.3.2014 o 22:09) Karma článku: 10,63 | Prečítané:  27802x

Najčítanejšia spravodajská titulná stránka na slovenskom internete je teraz trochu iná, predovšetkým dlhšia. Ak teraz navštívite www.sme.sk a posuniete sa nižšie, nájdete množstvo zaujímavých článkov na rôzne témy.

Môžete sa napríklad posunúť nižšie len trochu a kliknúť si na čerstvý výber z tvorby našich blogerov či najlepšieho obsahu z Piana. Ak sa posuniete ešte nižšie, vždy nájdete články o vzťahoch, zdraví či varení v časti Žena. Testy Rasťa Chválu a správ o dopravnej situácii v časti Auto, recenzie smartfónov a novinky z vedy v časti Tech. Úplne dole nájdete športové novinky, či správy z vášho regiónu.

 

Jednoducho, titulná stránka SME.sk je teraz pestrejšia. Stačí sa posunúť nižšie, pod aktuálne správy. Tie sú u nás stále najdôležitejšie a stále ich vidíte hneď hore, po načítaní www.sme.sk.

 

Možno si všimnete aj ďalšie zmeny:

 

Rozlúčte sa s ľavým stĺpcom

 

menu_vertikalne.png

 

Na SME.sk vás najviac zaujímajú články. To je to, prečo k nám tak často a vo veľkom chodíte. Preto chceme, aby sa články netlačili medzi dvoma stĺpcami, ale aby získali čo najviac zo šírky stránky. Preto známe ľavé menu, do ktorého ste klikali pre správy z Domova, Komentáre či Ekonomiku, postupne zo stránky zmizne. Čo ho nahradí?

 

Privítajte nové menu

 

menu_horizontalne_2.png

 

Ak ste z titulky vbehli do niektorej z našich sekcií, ľavé menu vždy patrilo nej a ak ste chceli mať po ruke všetky možnosti, často ste sa vracali na titulku SME.sk. Nové menu bude na celú šírku stránky a bude všade jednotné. Keď zablúdite na článok zo sekcie Žena či Blog, jedným klikom sa budete môcť vrátiť späť na Ekonomiku. Už sa nemusíte sa vracať cez titulku, menu vás vždy zachráni.

Prečo je teraz stránka iná ako články?

Zmeny robíme postupne, v skutočnosti sme s nimi začali už pred niekoľkými mesiacmi, po drobných krokoch. Zmena titulky je ďalším krokom, články budú nasledovať v dohľadnej dobe. Cieľom je, aby ste základné prvky našli na každej stránke na rovnakom mieste a v rovnakej podobe.

 

Ďalšie zmeny a novinky na novej titulke www.sme.sk

 

Video na jeden klik

 

V pravom stĺpci nájdete video TV SME, ktoré môžete spustiť priamo z titulky - nemusíte z nej odchádzať. Na tomto mieste nájdete najnovšie správy

 

Shooty za celý (takmer) týždeň

 

Karikatúry Shootyho za posledných päť dní máte teraz na jeden klik, bez opustenia titulky. Ľahšie ich tiež pošlete kamarátom do chatu, e-mailu či na Facebook

Linky na praktické služby SME

Aké je obedové menu v mojom okolí? Aký pobyt v zľave môžem kúpiť na výročie svojej polovičke? Aký je najvýhodnejší last-minute do Grécka pre celú rodinu? Aký je najlepší fotoaparát do 300 eur? Mám hlad a chcem tú najlepšiu pizzu z celého mesta. A za donášku chcem platiť čo najmenej! Toto všetko zistíte na službách ako Reštaurácie, Napizzu, Zľavy, Dovolenky, Recenzie či Reality, ktoré pre vás pripravuje priamo SME.sk. Teraz sú po ruke priamo vo vrchnej časti stránky. A mimochodom, teraz sa s nami môžete aj zoznámiť.

 

Tip na film

 

Ak poznáte TV Program SME.sk Ahaho, možno poznáte aj jeho denné tipy na dobré filmy. Jeden z nich, každý deň vyberaný s rozumom a vkusom, je teraz vo vrchnej časti www.sme.sk.

 

Zmenilo sa prihlásenie na Post.sk

 

Používatelia bezplatnej e-mailovej schránky Post.sk teraz nájdu prihlasovacie okno o niečo nižšie. Aby nové miesto nebolo treba príliš hľadať, pri návšteve z www.post.sk je nové prihlásenie vysvietené.

 

Nech sa páči, preskúmajte ešte raz novú titulnú stránku www.sme.sk.

 

Otázky, nápady, pripomienky? Budeme vďační. Píšte na sluzby@sme.sk. Na každé s radosťou odpíšeme.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Polovojenská organizácia pýta peniaze na domobranu, končia na súkromnom účte

Výzvou na posielanie finančných príspevkov sa už zaoberá polícia.

KOMENTÁRE

Zmizne dôkaz o krytí Bašternáka?

Inšpekcia koná, akoby kryla ľudí, ktorí vlani zmarili raziu u developera.


Už ste čítali?