Hľadáte prácu? Máme 4000 pracovných ponúk

Autor: Čo je nové na sme.sk | 21.6.2011 o 10:00 | Karma článku: 7,76 | Prečítané:  4257x

Pracovný portál Práca.sk prechádza v týchto dňoch z testovacej do plnej prevádzky. Jeho niekoľkomesačné spojenie s najnavštevovanejším spravodajským webom na Slovensku - SME.sk, tak urobil z Práce jeden z najvýznamnejších jobportálov na Slovensku. Uchádzači o zamestnanie na ňom môžu už dnes nájsť vyše 4000 pracovných ponúk. A ich počet neustále rastie.

Portál praca.sme.sk je pracovným portálom, ktorý ľuďom uľahčuje vyhľadávanie pracovných ponúk a brigád. Je jednoduchý na ovládanie, prehľadný, umožňuje vyhľadávať ponuky podľa vlastných kritérií.

Uchádzači majú možnosť vytvoriť si vlastné životopisy, a tie prikladať k online reakciám na pracovné inzeráty. Samozrejmosťou je služba strážneho psa, ktorá ich automaticky upozorní na vhodný pracovný inzerát. K dispozícii je aj poradňa, ktorá v spolupráci s odborníkmi pomáha riešiť pracovné problémy bežných ľudí.

Pre zamestnávateľov zas portál poskytuje možnosť bezplatného uverejnenia pracovných inzerátov. Zadarmo sa tiež zamestnávatelia môžu dostať ku kontaktným údajom na uchádzača o prácu či do databázy životopisov.

Za príplatok je navyše možné zverejniť pracovný inzerát prednostne, alebo ho aj umiestniť v jednom z 28 boxov na sekciách a regionálnych podstránkach SME.sk.

Bližšie informácie pre zamestnávateľov nájdete tu.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Trainspotting po slovensky. Ako žijú narkomani v Bratislave

Strávili sme víkend v spoločnosti ľudí závislých od drog.


Už ste čítali?