Dajte o sebe vedieť! Využite novú službu Tlačové správy

Autor: Čo je nové na sme.sk | 1.6.2011 o 12:02 | Karma článku: 3,81 | Prečítané:  2330x

Chcete spropagovať svoje produkty, aktivity a novinky? Využite našu novú službu tlacovespravy.sme.sk, ktorú v týchto dňoch spúšťame do plnej prevádzky.

Nová sekcia Tlačové správy je výsledkom nášho snaženia vyjsť v ústrety požiadavkám a potrebám ľudí z prostredia public relations. Tí vďaka našim programátorom dostávajú do rúk efektívny a intuitívny nástroj, s ktorým môžu "samoobslužne" pripraviť a zverejniť svoje tlačové správy na webe SME.sk.

Obsah stránky tlacovespravy.sme.sk je tvorený registrovanými spoločnosťami alebo inštitúciami, ktoré chcú propagovať svoje služby či novinky, zverejniť svoje CSR aktivity alebo informovať o svojich dôležitých personálnych posilách. Od júna bude stránka zároveň slúžiť aj ako archív zverejnených platených PR článkov.

Ako to funguje?

Zadávateľ môže zverejniť svoje správy v jednej zo 16 rubrík. Priebežne môže aktualizovať ich obsah, vložiť k nim obrázok a načasovať ich zverejnenie.

Pod jednotlivé správy môže vkladať predvolené šablóny s textom, v ktorom bližšie predstaví svoju spoločnosť.

Za zvláštny poplatok je možné správu zverejniť ako platený PR článok v jednej zo sekcií SME.sk, napríklad na hlavnej stránke, alebo v rubrikách Ekonomika, Počítače, Spravodajstvo a podobne.

Samozrejme, všetko je pripravené tak, aby službu mohli používať viacerí užívatelia, napríklad rôzni zamestnanci registrovanej firmy.

Aké sú podmienky?

Prístup k službe pre jedného zadávateľa je spoplatnený ročným registračným poplatkom vo výške 500 eur (bez DPH), čo robí službu prístupnou širokému spektru firiem i inštitúcií. Bližšie podrobnosti o používaní služby nájdete tu.

Nápady, čo by sme mali zlepšiť na službe Tlačové správy, môžete pridať tu. Radi sa dozvieme, ako sa vám páči a či vám dobre slúži.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Sagan je najväčším favoritom. Zapíše sa do dejín svetovej cyklistiky?

Vlani nebol najväčším favoritom, ale aj tak vyhral.

DOMOV

Lipšic dostal za nehodu z minulého roka podmienečný trest

Súd odsúdil bývalého poslanca Lipšica.

KOMENTÁRE

Vracajú sa deväťdesiate roky a prečo sa Danko drží ruskej letky

Akcia proti Kiskovi je porovnateľná len s únosom mladého Kováča.


Už ste čítali?