Hľadáte prácu? Máme 4000 pracovných ponúk

Autor: Čo je nové na sme.sk | 21.6.2011 o 10:00 | Karma článku: 7,76 | Prečítané:  4254x

Pracovný portál Práca.sk prechádza v týchto dňoch z testovacej do plnej prevádzky. Jeho niekoľkomesačné spojenie s najnavštevovanejším spravodajským webom na Slovensku - SME.sk, tak urobil z Práce jeden z najvýznamnejších jobportálov na Slovensku. Uchádzači o zamestnanie na ňom môžu už dnes nájsť vyše 4000 pracovných ponúk. A ich počet neustále rastie.

Portál praca.sme.sk je pracovným portálom, ktorý ľuďom uľahčuje vyhľadávanie pracovných ponúk a brigád. Je jednoduchý na ovládanie, prehľadný, umožňuje vyhľadávať ponuky podľa vlastných kritérií.

Uchádzači majú možnosť vytvoriť si vlastné životopisy, a tie prikladať k online reakciám na pracovné inzeráty. Samozrejmosťou je služba strážneho psa, ktorá ich automaticky upozorní na vhodný pracovný inzerát. K dispozícii je aj poradňa, ktorá v spolupráci s odborníkmi pomáha riešiť pracovné problémy bežných ľudí.

Pre zamestnávateľov zas portál poskytuje možnosť bezplatného uverejnenia pracovných inzerátov. Zadarmo sa tiež zamestnávatelia môžu dostať ku kontaktným údajom na uchádzača o prácu či do databázy životopisov.

Za príplatok je navyše možné zverejniť pracovný inzerát prednostne, alebo ho aj umiestniť v jednom z 28 boxov na sekciách a regionálnych podstránkach SME.sk.

Bližšie informácie pre zamestnávateľov nájdete tu.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Politológ: Dnes je symbolom strednej Európy plot

Havlíček a ďalší cestovali do Ruska a konštatovali, že Rusi sú síce naši slovanskí bratia, jazyk je podobný, ale režim je úplne iný.

TECH

Ako vznikli čísla? Počítať nám pomáha nula

Keď začali mať ľudia viac vecí na počítanie, už im nestačili čiarky na stenách.

EKONOMIKA

Daň z nehnuteľností narástla. Kde ľudia platia najviac?

V Novom Meste nad Váhom zaplatia ľudia až o 330 percent viac.


Už ste čítali?