Dajte o sebe vedieť! Využite novú službu Tlačové správy

Autor: Čo je nové na sme.sk | 1.6.2011 o 12:02 | Karma článku: 3,81 | Prečítané:  2299x

Chcete spropagovať svoje produkty, aktivity a novinky? Využite našu novú službu tlacovespravy.sme.sk, ktorú v týchto dňoch spúšťame do plnej prevádzky.

Nová sekcia Tlačové správy je výsledkom nášho snaženia vyjsť v ústrety požiadavkám a potrebám ľudí z prostredia public relations. Tí vďaka našim programátorom dostávajú do rúk efektívny a intuitívny nástroj, s ktorým môžu "samoobslužne" pripraviť a zverejniť svoje tlačové správy na webe SME.sk.

Obsah stránky tlacovespravy.sme.sk je tvorený registrovanými spoločnosťami alebo inštitúciami, ktoré chcú propagovať svoje služby či novinky, zverejniť svoje CSR aktivity alebo informovať o svojich dôležitých personálnych posilách. Od júna bude stránka zároveň slúžiť aj ako archív zverejnených platených PR článkov.

Ako to funguje?

Zadávateľ môže zverejniť svoje správy v jednej zo 16 rubrík. Priebežne môže aktualizovať ich obsah, vložiť k nim obrázok a načasovať ich zverejnenie.

Pod jednotlivé správy môže vkladať predvolené šablóny s textom, v ktorom bližšie predstaví svoju spoločnosť.

Za zvláštny poplatok je možné správu zverejniť ako platený PR článok v jednej zo sekcií SME.sk, napríklad na hlavnej stránke, alebo v rubrikách Ekonomika, Počítače, Spravodajstvo a podobne.

Samozrejme, všetko je pripravené tak, aby službu mohli používať viacerí užívatelia, napríklad rôzni zamestnanci registrovanej firmy.

Aké sú podmienky?

Prístup k službe pre jedného zadávateľa je spoplatnený ročným registračným poplatkom vo výške 500 eur (bez DPH), čo robí službu prístupnou širokému spektru firiem i inštitúcií. Bližšie podrobnosti o používaní služby nájdete tu.

Nápady, čo by sme mali zlepšiť na službe Tlačové správy, môžete pridať tu. Radi sa dozvieme, ako sa vám páči a či vám dobre slúži.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Kaliňákovi prihára. Štát mu platí luxusných hasičov

Za firmou Erupsi blízkou Kaliňákovi sú dobrovoľní hasiči, ktorí na príspevkoch od štátu získali státisíce eur.

ŠPORT

Cibulková dosiahla potrebné víťazstvo a má šancu na postup

Kerberová musí zdolať Keysovú bez straty setu.

TECH

Čo sa stane, ak by vypadlo centrum slovenského internetu?

Poskytovateľov internetu spája centrum SIX.


Už ste čítali?